,,Au Pair- Roczna Przygoda w USA” konkurs dla maturzystów 2016

Uczysz się angielskiego? Chcesz spędzić rok w Stanach Zjednoczonych i chodzić na kursy do collegeu? Weź udział w konkursie językowym. Napisz list w języku angielskim i wygraj bezpłatny wyjazd Au Pair do USA !
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IX edycji projektu edukacyjnego Au Pair- roczna przygoda w USA , skierowanego specjalnie do tegorocznych maturzystów. Naszym celem jest popularyzacja wśród młodych osób Programu Au Pair, gdyż jest to dostępna dla każdego i bezpieczna metoda nauki i pracy za granicą. Zapraszamy osoby kończące szkołę do udziału w naszym projekcie oraz skorzystania z możliwości bezpłatnej nauki języka angielskiego w USA.

Zasady Konkursu

Osoby uczące się angielskiego i zainteresowane udziałem w Programie Au Pair zapraszamy do udziału w KONKURSIE JĘZYKOWYM, warunkiem udziału jest …napisanie w języku angielskim listu (1-2 strony A4), zaczynającego się od słów My dear Host Family i skierowanego do potencjalnej rodziny amerykańskiej. Należy przedstawić siebie, swoją rodzinę, otoczenie, swoje zainteresowania, doświadczenie w opiece nad dziećmi i plany na przyszłość oraz uzasadnić chęć wyjazdu do USA i wzięcia udziału w programie Au Pair.
Spośród wszystkich nadesłanych prac konkursowych biuro Gawo wybierze najlepsze i nagrodzi je następującymi nagrodami;
I miejsce ( 5 laureatów ) 99% rabatu na wyjazd Au Pair USA
II miejsce ( 10-ciu laureatów ) -50% rabatu na wyjazd Au Pair USA
III miejsce (15-stu laureatów) -30% rabatu na wyjazd Au Pair USA
Nie zwlekaj ! Już dziś wyślij do nas swój list do rodziny goszczącej!
Sprawdź swój angielski- konkurs językowy
Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty powinny być zgłoszone w terminie do 29 lutego 2016 przez nauczyciela z danej szkoły.
Całkowite koszty związane z wyjazdem laureatów (poza opłatą wizową) pokrywają rodziny amerykańskie. Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które spełniają wszystkie formalne wymogi uczestnictwa w programie Au Pair USA.

Regulamin konkursu znajduje się na tablicy Samorządu Szkolnego.

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele j. angielskiego do 12.02.16.