,,Szlachetna paczka”

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w akcji ,,Szlachetna Paczka”. Biorąc pod uwagę kryterium, na ile jesteśmy w stanie efektywnie pomóc, razem wybraliśmy panią Jadwigę (69l.) i jej córkę Magdalenę (30l.). Obie panie są ciężko chore. Łączy je szczególna więź, pani Jadwiga poświęca córce każdą minutę, dążąc do tego, by pani Magdalena wróciła do pełnej sprawności po przebytych udarach. Koszty utrzymania i rehabilitacji są ogromne, dlatego zależy nam, by odciążyć budżet rodziny. Zachęcamy również uczniów wszystkich klas do sprzedaży i kupna słodkości, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup potrzebnych produktów.

Wszystkie dary należy przynosić do szkoły do czwartku 8 grudnia. Możecie je zostawiać w salach 6 i 9 lub w wystawionych na holu kartonach.

Szczegółowy wykaz potrzeb rodziny znajduje się poniżej oraz na gazetce samorządu uczniowskiego w naszej szkole.


Zachęcamy do wsparcia akcji Rodziców, Uczniów i Nauczycieli!

Samorząd Uczniowski