BYTOWSKI KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

V SPOTKANIE BYTOWSKIEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

ŚRODA 28 LUTY GODZ. 18

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

PRZEKONASZ SIĘ, jak skutecznie budować zespoły sprzedażowe oraz jakie czynniki są kluczowe, aby systematycznie zwiększać sprzedaż. Opowie o tym Daniel Jankowski, były dyrektor handlowy korporacji farmaceutycznej, który stworzył zespół sprzedażowy, generujący miliony złotych zysku rocznie.

DOWIESZ SIĘ, jak w praktyce mądrze i bezpiecznie inwestować w nieruchomości. Przekonasz się również, jak w krótkim czasie możesz stać się właścicielem nieruchomości o wartości 100-150 tys. zł – nawet jeśli obecnie nie masz dużej ilości pieniędzy i nie chcesz zaciągać kredytu w banku. Brzmi niewiarygodnie? Jednak jest to możliwe! Opowie o tym Marek Klamut, profesjonalny inwestor i przedsiębiorca z prawie 30-letnim doświadczeniem w biznesie.

POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego spotkania.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

KLUB PRZEDSIEBIORCZOSCI

Kategorie: Newsy.