Konkurs w ramach projektu „Polscy naukowcy okresu międzywojennego” ” pt. „Wielcy Polacy w hołdzie Niepodległej”

W dniach 19-23 marca w naszej szkole realizowany był projekt „Polscy naukowcy okresu międzywojennego”, w ramach którego odbywały się w naszej szkole Konkursy Powiatowe z fizyki, biologii, matematyki, chemii i przedmiotów humanistycznych. Tematem tego ostatniego byli w tym roku „Wielcy Polacy w hołdzie Niepodległej”. Polegał on na rozwiązaniu testu dotyczącego wybitnych Polaków, którzy swą pracą przyczynili się do rozkwitu i rozsławienia Rzeczypospolitej Polskiej jak na przykład Janusz Kusociński, Ignacy Mościcki, Rudolf Weigl, Franciszek, Stanisław Żwirko, Wigura Różycki Eugeniusz Bodo, Maria Skłodowska – Curii. Podsumowanie wszystkich konkursów odbyło się 26 kwietnia. Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni bonami ufundowanym przez sponsorów. w kwocie 50- 150 zł w zależności od miejsca. Ślicznie dziękujemy sponsorom: Starostwo powiatowe Bytów, Urząd Miasta Bytów, Adwokat Paweł Szmurło, 3Tory, Szulta G. Leśnictwo Osusznica, Rada Rodziców LO Bytów.