„Polscy Nobliści” – Powiatowe Konkursy Przedmiotowe

W dniach 25.03- 3.04. odbywały się w  naszej szkole Konkursy Przedmiotowe z 8 przedmiotów (biologia, chemia, fizyka, matematyka, j. angielski, j. polski, informatyka) oraz Warsztaty Chemiczne prowadzone przez Centrum Chemii w Małej Skali z  Torunia.  W warsztatach uczestniczyły 2 grupy: jedna uczniów ze szkół podstawowych, a druga z uczniów naszego liceum. Tytuł „Leonarda” szkół podstawowych zdobył  Rolbiecki Marcin, a szkół średnich Adam Landowski.  Nowością był Konkurs dla uczniów najmłodszych obejmujący swym zagadnieniem przyrodę matematykę i język polski. Tutaj najlepszy wśród uczniów klas 2 był Antoni Mendela z SP nr 2 w Bytowie, a wśród klas 3  Pałasz Patrycja ze SP w Gostkowie.

Podsumowanie Konkursów odbyło się 21 maja w Sali audytoryjnej LO Bytów.  Najlepsi uczniowie z poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali nagrody rzeczowe, książki lub bony upominkowe w kwocie 40-100 zł,  w zależności od zajętego miejsca.

Projekt  został zorganizowany przez nauczycieli naszej szkoły we współpracy z Bytowskim Stowarzyszeniem Oświatowym, a współfinansowany przez Starostwo Powiatu Bytowskiego, Burmistrza Bytowa oraz licznych sponsorów. DZIĘKUJEMY!!!

Zapraszamy za rok- na kolejna już V edycję Konkursów Przedmiotowych.

Źródło zdjęć: Kurier Bytowski, więcej na: http://www.kurierbytowski.com.pl/kurier/66766-2/

Kategorie: Newsy.