Z życia szkoły

Z życia szkoły

Rekrutacja 2022. Listy kandydatów zakwalifikowanych i lista kandydatów niezakwalifikowanych

OGŁOSZENIE

Kandydaci, którzy chcą zostać przyjęci do szkoły muszą potwierdzić wolę podjęcia nauki poprzez złożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty od 22 lipca (piątek) do 28 lipca (czwartek).

Oryginały dokumentów należy składać w sekretariacie szkoły, do której uczeń został przyjęty jako kandydat.

Ogłoszenie list przyjętych 29 lipca o godz. 10.00.

Prosimy kandydatów o uzupełnienie dokumentacji. Dokumentacja powinna zawierać:

 

Listy kandydatów zakwalifikowanych

na dzień 21.07.2022 r.

I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

Język polski, Historia, Język angielski

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

1 Cyrson Marcelina Karolina
2 Domaszk Antonina
3 Fornal Matylda
4 Gągol Jagoda
5 Gierszewska Martyna
6 Graban Zofia Agnieszka
7 Jaworska Liliana Barbara
8 Kloskowska Julia
9 Kloskowski Konrad Krzysztof
10 Kozłowska Amelia Irena
11 Kowalski Bartosz Łukasz
12 Kuźmin Pola Aleksandra
13 Łoza Adam
14 Mochol Michalina Renata
15 Parcej Natasza Oliwia
16 Pluto- Prondzińska Anna Maria
17 Pluto-Prondzińska Izabela Maria
18 Predel Julian
19 Prondzinski Karol Paweł
20 Pyrcha Nadia Agata
21 Skoneczna Natalia Anna
22 Sokołanko Iga
23 Stadnik Katarzyna Bożena
24 Stenka Kamil Kazimierz
25 Szychucka Patrycja
26 Świątek Hanna Małgorzata
27 Terefenko Zuzanna Danuta
28 Wantoch Rekowska Zofia
29 Wirkus Tymoteusz Krzysztof
30 Zielińska Maja

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia- 117,8

 

na dzień 21.07.2022 r.

I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

Biologia Chemia Matematyka

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

1 Behnke Paulina Anna
2 Boberek Jakub Wojciech
3 Dębiak Bartosz
4 Gawin Dominik
5 Gawron Agata Marta
6 Genchev Aleksandra Dimitrowa
7 Główczewska Janina Agata
8 Gryglicka Martyna
9 Jaśniak Amelia
10 Jażdżewska Zuzanna Marta
11 Kasprowicz Anna
12 Kerner Anna Magdalena
13 Kiełpińska Wiktoria Ewelina
14 Kiżewska Zofia
15 Klonczynska Ilona
16 Kulaszewicz Agata Bernadeta
17 Kułakowska Agata Anna
18 Kwasigroch Jagoda Teresa
19 Majchrowska Julia Zofia
20 Maszluch Szymon Patryk
21 Poniewska Eliza
22 Rolbiecka Karolina
23 Ryngwelski Bartosz Jan
24 Sak Wiktoria Aniela
25 Szkuć Michał Maciej
26 Śpiołek Marcelina Zofia
27 Trzebiatowska Amelia Katarzyna
28 Wielgosz Karolina
29 Wirkus Magdalena
30 Witak Magdalena

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia- 152,75

 

na dzień 21.07.2022

I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

Geografia, Matematyka Język angielski

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

1 Bartków Gabriel Grzegorz
2 Błaszkowska Amelia Jagoda
3 Breza Sara Magdalena
4 Cyrson Dawid Andrzej
5 Data Tomasz Paweł
6 Flis Bartosz Zbigniew
7 Galęba Maja Anastazja
8 Gańska Vanessa Laura
9 Garski Kryspin
10 Gawin Barbara
11 Głodowska Agata Rozalia
12 Góra Bartosz
13 Górna Julia Weronika
14 Hemmerling Zuzanna Ceronika
15 Hinc Igor
16 Horbowy Agata Anna
17 Jaworski Maksymilian
18 Jażdżewska Natalia
19 Jerszewski Radosław Marcin
20 Karczewska Julia Barbara
21 Kobiella Maja Barbara
22 Kokociński Wiktor Szymon
23 Kolaszt Alexander Kazimierz
24 Kossak Główczewska Izabela Anna
25 Kozak Karolina
26 Krzemianowska Monika Magdalena
27 Kuczkowska Majka Ewa
28 Lachs Dorian Jakub
29 Lis Anna
30 Lisowski Jan
31 Łojek Amelia Barbara
32 Majkowska Julia Agnieszka
33 Malek Szymon
34 Malek Arkadiusz
35 Masowa Hanna
36 Masowa Zuzanna Łucja
37 Masternak Zuzanna Karolina
38 Matyja Anna Barbara
39 Mezek Iza Anna
40 Miętki Eryk Marcin
41 Miggel Wiktoria
42 Nowotnik Maria
43 Piszczatyn Krzysztof
44 Pobłocki Michał Wiktor
45 Podłużny Maciej
46 Redo Maciej Tomasz
47 Reglińska Anna Maria
48 Rutz Patryk Paweł
49 Ryś Jakub Wojciech
50 Skiba Weronika
51 Strzelecka Marta Maria
52 Sztandera Weronika
53 Talewska Natalia Maria
54 Wiczk Krystian
55 Wilk Agata
56 Wirkus Maksymilian Andrzej
57 Wnuk-Lipińska Hanna
58 Yaroshenko Stanislava
59 Żmuda-Trzebiatowska Emilia
60 Żynda Agata

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia- 113,85

 

na dzień 21.07.2022

I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

Matematyka, Fizyka, Informatyka/ Chemia

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

1 Boniecka Paulina
2 Cała Dawid
3 Cyrson Michalina Anna
4 Dymianiuk Zuzanna Hanna
5 Felskowski Tomasz Aleksander
6 Filosek Jakub
7 Gerbatowska Marcelina
8 Hołowiej Oliwia Lucja
9 Jorka Bronisław Damian
10 Karnicki Julian
11 Klafka Hanna Julianna
12 Kraweczyńska Julia Mariola
13 Kruger Magdalena Maria
14 Kudlik Jan
15 Lipka Paulina Anna
16 Machut Malwina
17 Mielewczyk Julia Nicole
18 Mielewczyk Zuzanna
19 Orlikowski Tobiasz
20 Pinkert Paweł Łukasz
21 Reschke Michał Jan
22 Rudnik Maciej Stanisław
23 Senko Ivan
24 Strasser Maria Anna
25 Turnak Mikołaj
26 Werra Michał Józef
27 Wiatrowska Julia
28 Zadworny Krzysztof
29 Zagdan Maja
30 Żmuda- Trzebiatowski Dawid

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia- 146,45


na dzień 21.07.2022 r.

I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

Biologia Język angielski

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

1 Bigus Maja
2 Czapiewska Miriam Anna
3 Czuba Aleksandra Magdalena
4 Dróżdż Tomasz Sebastian
5 Duda Nicole Sophia
6 Fijałkowska Zofia Grażyna
7 Grodzicka Hanna Melania
8 Grzelak Jagoda
9 Hinc Małgorzata
10 Kmiecik Nikodem
11 Krajewski Kacper Edward
12 Meyer Michaela
13 Miotk Aleksandra
14 Mostowska Zuzanna Lucyna
15 Nowak Mateusz
16 Pałasz Hanna
17 Podłużna Martyna
18 Reschka Szymon
19 Rudnik Zofia Barbara
20 Ryngwelska Milena
21 Strojk Weronika
22 Szczyrbowska Marta
23 Szulta Fabian
24 Świeboda Zuzanna Michalina
25 Świgoń Nikol
26 Typa Amelia Patrycja
27 Wantoch Rekowska Iga Magdalena
28 Wenta Dominika
29 Zblewska Patrycja Małgorzata
30 Zielińska Zofia Alina

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia- 105

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

na dzień 21.07.2022 r.

I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do klasy I

1 Chaikowskyi Yarema
2 Dzwonkowska Zuzanna Aleksandra
3 Flis Wiktoria
4 Golba Wiktoria
5 Jankowski Dawid
6 Landowska Agata
7 Majkowski Wojciech
8 Marcinkiewicz Salma
9 Matyka Mateusz Rafał
10 Olik Aleksandra
11 Owśnicka Agata
12 Rolbiecki Filip
13 Szulist Kacper Krzysztof
14 Trzeciakowska Amelia
15 Zamiatina Anastasia

 

 

Komunikat i listy kandydatów przyjętych ...Poprzedni
Wyniki matur w Powiecie BytowskimNastępny

zobacz również

BIP
LIBRUS
© Liceum Ogólnokształcące w Bytowie 2021 -2022   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda