Internat ZSO

Internat

Adres: Gdańska 59

Tel. Internat ZSO: 692 813 469

Placówka, ze względu na usytuowanie oraz wyposażenie jest doskonałą bazą do letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie już przebywały u nas grupy młodzieży nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. Dysponujemy:

Ponadto istnieje możliwość korzystania z sali gimnastycznej oraz siłowni w budynku ZSO mieszczącego się tuż obok internatu. Zapewniamy właściwe warunki nie tylko do nauki i pracy, ale również wypoczynku.

Od roku 1993/1994 internat ten jest jedynym na terenie Bytowa. Zbudowany jest w stylu bloków A, B, C:

Na parterze budynku znajduje się biblioteka szkolna, pokoje mieszkalne, pokój indywidualnej nauki, pokój wychowawców, gabinet pielęgniarki, oraz stołówka. Biblioteka posiada bogaty księgozbiór zawierający lektury, książki popularno-naukowe, słowniki, atlasy, encyklopedie, czasopisma dla nauczycieli i młodzieży. Całość dopełniają płyty CD i DVD.

Parter to 8 pokoi 4 osobowych, pierwsze piętro internatu to 13 pokoi mieszkalnych a piętro drugie 5 pokoi. W internacie jest dostęp do internetu.

 

BIP
LIBRUS
© Liceum Ogólnokształcące w Bytowie 2021 -2023   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda