Z życia szkoły

Z życia szkoły

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do I LO w Bytowie

Bytów,  4 sierpnia 2023 r.

 

Lista kandydatów przyjętych

do klasy z rozszerzeniem

języka polskiego – historii – języka angielskiego  

Klasa 1A 

Lp

Nazwisko

Imię

1

Chamier Ciemińska

Magdalena

2

Cierzan

Małgorzata Beata

3

Czoch

Ignacy

4

Dybka

Aleksandra

5

Dziki

Michał

6

Fijałkowski

Witold Tomasz

7

Gawin

Igor Daniel

8

Hinc

Marcelina

9

Jenczyk

Lena Aleksandra

10

Kaplysh

Diana

11

Knuth

Maksymilian

12

Kurp

Aleksandra

13

Liszewska

Oliwia

14

Łojek

Miłosz Marcin

15

Michańczyk

Bartosz

16

Mikołajczyk

Wiktor

17

Osowski

Nikodem Kornel

18

Ostrowska

Izabela

19

Palak

Norbert

20

Pobłocki

Miłosz Łukasz

21

Riecke

Kinga

22

Rolbiecka

Oliwia

23

Rudnik

Agata

24

Sylka

Agata Danuta

25

Ścigała

Zuzanna

26

Tryba

Maja Gabriela

27

Wirkus

Anna Barbara

28

Zelewska

Maja

29

Zwara

Magdalena

Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału  wyniosła  102,35 pkt.

Uwaga: W tej klasie jest 1 wolne miejsce.

 

Lista kandydatów przyjętych

do klasy z rozszerzeniem

biologii – chemii - matematyki     

Klasa 1B 

Lp

Nazwisko

Imię

1

Adamska

Michalina Anna

2

Breza

Julia 

3

Depka Prądzyński

Tomasz

4

Fiszka Borzyszkowska

Anna 

5

Gruszecka

Julia Barbara

6

Hinz

Anna Agata

7

Horbowa

Karolina Iwona

8

Kałczuga

Bartosz Zbigniew

9

Kin

Kinga

10

Knut

Hanna

11

Kudlik

Jakub Antoni

12

Litwińska

Noemi Joanna

13

Lubecka

Martyna

14

Łosińska

Łucja Hanna

15

Panchenko

Melaniia

16

Pobłocka

Anastazja Maria

17

Sawicki

Maksymilian

18

Sikorska

Zofia

19

Spiczak Brzezinska

Kinga Martyna

20

Stoltmann

Małgorzata

21

Strzedzińska

Maja

22

Strzelecki

Jakub

23

Trzebiatowska

Zofia Maria

24

Wilkosz

Agata

25

Wilma

Kinga

26

Wnuk-Lipińska

Hanna

27

Zabrocka

Hanna Ludwika

28

Ziembowska

Ida

29

Zorn

Michalina Joanna

30

Żółtak

Barbara

 Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału wyniosła  142,65 pkt.

 

Lista kandydatów przyjętych

do klasy z rozszerzeniem

matematyki - geografii – języka angielskiego  

Klasa 1C

Lp

Nazwisko

Imię

1

Breske

Hanna

2

Budzyński

Jan

3

Chroboczek

Zuzanna

4

Ciżmowska- Kozłowska

Katarzyna Łucja

5

Czech

Mateusz

6

Czeczot

Julia

7

Dułak

Paulina Marcelina

8

Fabiszewska

Julia

9

Flis

Oskar Jan

10

Harasiuk

Patrycja

11

Jankowski

Jakub Przemysław

12

Kalisz

Martyna

13

Kędziora

Karina

14

Kosińska

Martyna

15

Kostrubiec

Justyna

16

Kowalczyk

Aleksander Tomasz

17

Kroll

Martyna

18

Liszewski

Aleksander

19

Pałacha

Zofia

20

Parlak

Maciej

21

Pieńkowski

Igor

22

Richter

Kajetan

23

Soja

Błażej

24

Stoltman

Julia

25

Szczęśniak

Oliwer

26

Szymańska

Beata

27

Treder

Aleksandra Anna

28

Wantoch Rekowska

Magdalena

29

Zagdan

Marta

30

Zagdan

Zuzanna

31

Zwara

Mateusz

Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału wyniosła  139,45 pkt.

 

Lista kandydatów przyjętych

do klasy z rozszerzeniem

matematyki – fizyki – informatyki 

Klasa 1D

Lp

Nazwisko

Imię

1

Chamier Gliszczyńska

Laura Anna

2

Domaros

Iwo

3

Domińczak

Jakub

4

Duda

Bartosz

5

Fornal

Natan

6

Grabaszewski

Krzysztof Andrzej

7

Heron

Bartosz Maciej

8

Ignatowicz

Borys Antoni

9

Jester

Maciej

10

Kamiński

Igor Aleksander

11

Kiżewski

Jan

12

Klonczynski

Norbert

13

Krefft

Alicja

14

Kuczkowski

Paweł Mateusz

15

Kuczkowski

Kacper

16

Lipski

Bartosz Jan

17

Łapiński

Aleksander Piotr

18

Maliszewski

Franciszek

19

Mielewczyk

Oliver Kacper

20

Mohr

Wiktor Andrzej

21

Rembalska

Zofia Anna

22

Rompa Coulibaly Musa

Eryk

23

Ryżycki

Jakub

24

Sikora

Łukasz Piotr

25

Sobisz

Wojciech Piotr

26

Talewski

Filip

27

Treder

Dawid Roman

28

Wantoch Rekowska

Weronika

29

Wirkus

Marta

30

Wiśniewska

Aleksandra

31

Wnuk Lipiński

Krzysztof

Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału  wyniosła  154,95 pkt.

 

Lista kandydatów przyjętych

do klasy z rozszerzeniem

WOS – język angielski – język hiszpański  

Klasa 1E 

Lp

Nazwisko

Imię

1

Cichosz

Jan Kazimierz

2

Czapiewska

Anna

3

Domaros

Michalina

4

Fligiel

Łucja Teresa

5

Gawroński

Filip Michał

6

Kontny

Marcin Paweł

7

Łącka

Zuzanna

8

Łoś

Paweł Stanisław

9

Malek

Gracjan Zygmunt

10

Mamak

Julia Anna

11

Metel

Lena Karolina

12

Molska

Maja Elżbieta

13

Pela

Milena Krystyna

14

Peplińska

Alina Katarzyna

15

Piekarski

Oskar Jan

16

Płotka

Jakub

17

Popowicz

Wojciech

18

Ruszer

Agata Anna

19

Rzeszutek

Kinga Sonia

20

Sokół

Maja Julia

21

Staszewska

Natalia Katarzyna

22

Stawska

Hanna Krystyna

23

Świontek Brzezinska

Julia Maria

24

Truskolawska

Marta

25

Waluszko

Oktawia

26

Wesołowska

Julia

27

Wischka von Borczyskowska

Antonina

28

Żywicki

Bartosz Mikołaj

Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziałów z rozszerzeniem WOS – j.angielski – j.hiszpański  wyniosła 100 pkt.

Uwaga: W tej klasie są łącznie 2 wolne miejsca.

 

Lista kandydatów przyjętych 

do klasy z rozszerzeniem

WOS – język angielski – język hiszpański  

Klasa 1F 

Lp

Nazwisko

Imię

1

Bargańska

Lena

2

Bezkorovaina

Olha

3

Błażejewska

Maja

4

Boniecka

Justyna

5

Bronk

Zofia

6

Bukowska

Nikola

7

Duda

Hanna Magdalena

8

Goszczyński

Dominik

9

Jankowski

Kamil

10

Kołaszewska

Agata Maria

11

Koszela

Jan Kazimierz

12

Lademann

Zuzanna

 13

Lubetzka

Agata

14

Maliszewski

Nikodem

15

Nowak

Kacper

16

Polikarpczyk

Sebastian

17

Pupka Lipinska

Magdalena

18

Rychter

Inga Anna

19

Ryngwelski

Hubert

20

Sankowski

Mikołaj Aleksander

21

Serafinowski

Maksymilian

22

Skrzeczyna

Sandra Teresa

23

Smolarek

Victoria

24

Strathmann

Maja

25

Szcześniak

Aleksandra Magdalena

26

Szyszło

Aleksandra 

27

Treder

Anna

28

Trojańska

Kaja

Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziałów z rozszerzeniem WOS – j.angielski – j.hiszpański wyniosła 100 pkt.

Uwaga: W tej klasie jest 1 wolne miejsce.

 

Bytów,  4 sierpnia 2023 r.

Lista uczniów NIEPRZYJĘTYCH 

Lp

Nazwisko

Imię

 

1

Bednarek

Paweł

 

2

Heron

Milena

 

3

Idzik

Natalia

 

4

Jereczek

Zuzanna Magdalena

 

5

Mallek

Mateusz

 

6

Rydwelska

Zuzanna

 

7

Siluta

Maksymilian

 

8

Szyca

Natalia

 

9

Warsińska

Paulina

 

10

Woźniak

Aleksander

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniów klas pierwszych zapraszamy ...Poprzedni
Listy kandydatów zakwalifikowanych ...Następny

zobacz również

BIP
LIBRUS
© Liceum Ogólnokształcące w Bytowie 2021 -2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda