Z życia szkoły

Z życia szkoły

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do ZSO w Bytowie

Bytów,  19 lipca 2023 r.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do klasy z rozszerzeniem

biologia – chemia - matematyka

 

Nr

Nazwisko

Imię

1

Adamska

Michalina Anna

2

Depka Prądzyński

Tomasz

3

Fischer-Katczynska

Karolina

4

Gruszecka

Julia Barbara

5

Hinz

Anna Agata

6

Horbowa

Karolina Iwona

7

Kałczuga

Bartosz Zbigniew

8

Kin

Kinga

9

Kiżewski

Jan

10

Knut

Hanna

11

Konkol

Maja Agnieszka

12

Kudlik

Jakub Antoni

13

Litwińska

Noemi Joanna

14

Lubecka

Martyna

15

Łosińska

Łucja Hanna

16

Panchenko

Melaniia

17

Pobłocka

Anastazja Maria

18

Sawicki

Maksymilian

19

Sikorska

Zofia

20

Spiczak Brzezinska

Kinga Martyna

21

Stenka

Maja Julia

22

Strzedzińska

Maja

23

Strzelecki

Jakub

24

Szok

Malwina

25

Wilkosz

Agata

26

Wnuk-Lipińska

Hanna

27

Zabrocka

Hanna Ludwika

28

Ziembowska

Ida

29

Zorn

Michalina Joanna

30

Żółtak

Barbara

 Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału wyniosła  153 pkt.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do klasy z rozszerzeniem

matematyka – fizyka – informatyka

Nr

Nazwisko

Imię

1

Chamier Gliszczyńska

Laura Anna

2

Domińczak

Jakub

3

Duda

Bartosz

4

Fornal

Natan

5

Grabaszewski

Krzysztof Andrzej

6

Heron

Bartosz Maciej

7

Ignatowicz

Borys Antoni

8

Jester

Maciej

9

Kamiński

Igor Aleksander

10

Klonczynski

Norbert

11

Krefft

Alicja

12

Kuczkowski

Paweł Mateusz

13

Kuczkowski

Kacper

14

Lipski

Bartosz Jan

15

Łapiński

Aleksander Piotr

16

Maliszewski

Franciszek

17

Mielewczyk

Oliver Kacper

18

Mohr

Wiktor Andrzej

19

Rembalska

Zofia Anna

20

Rompa Coulibaly Musa

Eryk

21

Ryżycki

Jakub

22

Sikora

Łukasz Piotr

23

Sobisz

Wojciech Piotr

24

Treder

Dawid Roman

25

Treder

Mateusz Olaf

26

Wantoch Rekowska

Weronika

27

Wirkus

Marta

28

Wiśniewska

Aleksandra

29

Wnuk Lipiński

Krzysztof

30

Zadworny

Antoni

 Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału  wyniosła  156,85 pkt.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do klasy z rozszerzeniem

matematykia- geografia – język angielski

Nr

Nazwisko

Imię

1

Breske

Hanna

2

Budzyński

Jan

3

Chroboczek

Zuzanna

4

Ciżmowska

Gabriela

5

Ciżmowska- Kozłowska

Katarzyna Łucja

6

Czech

Mateusz

7

Czeczot

Julia

8

Domaros

Iwo Karol

9

Dułak

Paulina Marcelina

10

Fabiszewska

Julia

11

Flis

Oskar Jan

12

Harasiuk

Patrycja

13

Jankowski

Jakub Przemysław

14

Kędziora

Karina

15

Kosińska

Martyna

16

Kostrubiec

Justyna

17

Kowalczyk

Aleksander Tomasz

18

Liszewski

Aleksander

19

Owśnicka

Michalina

20

Pałacha

Zofia

21

Parlak

Maciej

22

Pieńkowski

Igor

23

Richter

Kajetan

24

Stoltman

Julia

25

Szczęśniak

Oliwer

26

Szymańska

Beata

27

Treder

Nadia Anna

28

Treder

Aleksandra Anna

29

Wilma

Kinga

30

Zagdan

Marta

31

Zagdan

Zuzanna

32

Zwara

Mateusz

 Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału  wyniosła  141,5 pkt.

 

 Lista kandydatów zakwalifikowanych

do klasy z rozszerzeniem

WOS – język angielski – język hiszpański 

Nr

Nazwisko

Imię

1

Bargańska

Lena

2

Bartczak

Julia Marianna

3

Bezkorovaina

Olha

4

Boniecka

Justyna

5

Bronk

Zofia

6

Bukowska

Nikola

7

Cichosz

Jan Kazimierz

8

Czapiewska

Anna

9

Domaros

Michalina

10

Duda

Hanna Magdalena

11

Fligiel

Łucja Teresa

12

Gawin

Dominika

13

Gawroński

Filip Michał

14

Goszczyński

Dominik

15

Jankowski

Kamil

16

Juchniewicz

Kinga Marta

17

Kołaszewska

Agata Maria

18

Kontny

Marcin Paweł

19

Lubetzka

Agata

20

Łącka

Zuzanna

21

Łoś

Paweł Stanisław

22

Malek

Gracjan Zygmunt

23

Maliszewski

Nikodem

24

Mamak

Julia Anna

25

Metel

Lena Karolina

26

Mohr

Sara Anna

27

Molska

Maja Elżbieta

28

Nowak

Kacper

29

Pałczyńska

Hanna Helena

30

Pela

Milena Krystyna

31

Peplińska

Alina Katarzyna

32

Piekarski

Oskar Jan

33

Piotrowska

Maja Zofia

34

Płotka

Jakub

35

Popowicz

Wojciech

36

Prądzyńska

Weronika

37

Pupka Lipinska

Magdalena

38

Ruszer

Agata Anna

39

Rychter

Inga Anna

40

Ryngwelski

Hubert

41

Rzeszutek

Kinga Sonia

42

Sankowski

Mikołaj Aleksander

43

Skrzeczyna

Sandra Teresa

44

Smolarek

Victoria

45

Sokół

Maja Julia

46

Staszewska

Natalia Katarzyna

47

Stawska

Hanna Krystyna

48

Stoltmann

Małgorzata

49

Strathmann

Maja

50

Szcześniak

Aleksandra Magdalena

51

Szulc

Paweł

52

Świontek Brzezinska

Julia Maria

53

Treder

Anna

54

Trojańska

Kaja

55

Truskolawska

Marta

56

Trzebiatowska

Zofia Maria

57

Waluszko

Oktawia

58

Wesołowska

Julia

59

Wischka von Borczyskowska

Antonina

60

Żywicki

Bartosz Mikołaj

 Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału  wyniosła  101,2 pkt.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do klasy z rozszerzeniem

język polski – historia – język angielski

 

Nr

Nazwisko

Imię

1

Chamier Ciemińska

Magdalena

2

Cierzan

Małgorzata Beata

3

Dybka

Aleksandra

4

Dziki

Michał

5

Fijałkowski

Witold Tomasz

6

Flisikowska

Nikola

7

Gawin

Igor Daniel

8

Hinc

Marcelina

9

Jenczyk

Lena Aleksandra

10

Kaplysh

Diana

11

Knuth

Maksymilian

12

Koszela

Jan Władysław

13

Kurp

Aleksandra

14

Liszewska

Oliwia

15

Łojek

Miłosz Marcin

16

Majkowska

Joanna Damroka

17

Michańczyk

Bartosz

18

Osowski

Nikodem Kornel

19

Ostrowska

Izabela

20

Palimąka

Iga Olga

21

Pobłocki

Miłosz Łukasz

22

Riecke

Kinga

23

Rudnik

Agata

24

Sylka

Agata Danuta

25

Ścigała

Zuzanna

26

Tryba

Maja Gabriela

27

Wantoch Rekowska

Magdalena

28

Wirkus

Anna Barbara

29

Zelewska

Maja

30

Zwara

Magdalena

 Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do oddziału  wyniosła  106,5 pkt

 

Wyniki rekrutacji można sprawdzić elektronicznie po wprowadzeniu numeru pesel kandydata na stronie internetowej 

 https://rekrutacja.powiatbytowski.pl/wyniki/

 

Wykazy podręczników w roku szkolnym 2023/2024 [LINK]

 

 Bytów,  19 lipca 2023r

 Lista uczniów niezakwalifikowanych

do żadnej ze szkół powiatu bytowskiego:

 

Lp

Nazwisko

Imię

1

Kuźmin

Jakub Artur

2

Grabowska

Julia Katarzyna

3

Breza

Julia Magdalena

4

Mallek

Mateusz

5

Reca

Nadia

6

Jereczek

Zuzanna Magdalena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Listy kandydatów przyjętych do LOPoprzedni
Noc Nauki w LONastępny

zobacz również

BIP
LIBRUS
© Liceum Ogólnokształcące w Bytowie 2021 -2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda