Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej pod linkiem:
Projekt jest dofinansowany przez PNWM (Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży). Jednak udział w Tandemie nie jest bezpłatny.
Kosztuje on dla polskich uczestników, uczestniczek 950 zł (pokrywamy koszty zakwaterowania, wyżywienia, codzienne zajęcia językowe w małych 6 osobowych grupach z osobami nauczającymi swojego ojczystego języka oraz dofinansowujemy przyjazd z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski).
Jest też ograniczona ilość miejsc do 20.
Rekrutacja trwa jeszcze do końca maja.
Jesteśmy też na Facebooku:
https://fb.me/e/2AlaLgpWr
W środę, 11 października 2023, odbyły się eliminacje 17. Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA. O wejście do finałowej rozgrywki walczyło łącznie dziewiętnaście dwuosobowych drużyn z siedmiu szkół ponadpodstawowych z terenu Słupska i Bytowa.
13 kwietnia 2022 roku w sali audytoryjnej odbyła się Dzień Pamięci Ofiar Katynia w I LO w Bytowie.
Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w V Powiatowym Konkursie „Prawa Konsumenta”. W zmaganiach wzięło udział kilkudziesięciu uczniów ze szkół ponadpodstawowych powiatu bytowskiego.
Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Gdańska 57, 77-100 Bytów