Z życia szkoły

Z życia szkoły

Rejestracja uczestników VI Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza”

Rusza rejestracja uczestników VI Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” pod hasłem „Słońce, Księżyc – spójrzmy w niebo okiem naukowca lub artysty”. 

Do zapisów zapraszamy uczniów, którzy nie będą prezentować przygotowanych przez siebie referatów ani posterów, ale chcą wysłuchać wykładów w ramach jednego z pięciu paneli dziedzinowych: biologii, chemii, fizyki, matematyki/informatyki oraz nauk humanistycznych.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej w sobotę 26 listopada. Rozpoczęcie wydarzenia przewidziane jest na godz. 9:30. Zapraszamy do zapisów w ramach jednego wybranego panelu dziedzinowego uczniów starszych klas szkół podstawowych (kl. VII-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych, zamieszkujących w województwie pomorskim.

Więcej informacji: 

https://zdolnizpomorza.pl/index.php/naukowe-konferencje-uczniowskie/786-rejestracja-uczestnikow-vi-pomorskiej-uczniowskiej-konferencji-naukowej-zdolni-z-pomorza

"Moim dzisiejszym gościem jest..." ...Poprzedni
Szkolny Klub Recenzenta poleca...Następny

zobacz również

BIP
LIBRUS
© Liceum Ogólnokształcące w Bytowie 2021 -2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda