Z życia szkoły

Z życia szkoły

Rządowy program pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w 2025

18 czerwca 2025

Rządowy program pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023-2025

 Poniżej do pobrania materiały informacyjne dotyczące programu: 

  1. Podstawa prawna - rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023-2025. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1046)
  2. Wzór wniosku dla rodziców/opiekunów
  3. Zarządzenie Burmistrza Bytowa nr 120/2025 z dnia 17 czerwca 2025 r. w sprawie ustalenia terminu składania wniosków na udzielenie pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych objętych Rządowym programem pomocy uczniom w latach 2023-2025.
  4. Plakat informacyjny.
Firma D&H Innovations podarowała nam ...Następny

zobacz również

BIP
LIBRUS
© Liceum Ogólnokształcące w Bytowie 2021 -2025   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda