Z życia szkoły

Z życia szkoły

Spotkanie z Katarzyną Tkaczyk

26 października 2021

25 października licealiści z kółka literackiego i nie tylko – uczestniczyli w spotkaniu z młodą pisarką fantasy z Krakowa, autorką powieści ISKRA, p. Katarzyną Tkaczyk. Dzięki organizatorom spotkania – Bibliotece Pedagogicznej i Klubowi WERS – mieliśmy możliwość poznać autorkę i jej twórczość. Katarzyna Tkaczyk – z wykształcenia jest kulturoznawczynią, z zawodu copywriterką. Od 2015 r. jako Valakiria aktywnie działa na Wattpadzie, gdzie publikowała w częściach Iskrę – powieść fantasy dla młodzieży, w której główny bohater Olav odkrywa, że posiada niezwykłą moc…

Pani Katarzyna bardzo ciekawie mówiła o procesie tworzenia utworu: od momentu jego powstania do wydania, z chęcią odpowiadała na wszystkie pytania młodzieży. Z pewnością wielu obecnych zachęciła do sięgnięcia po lekturę swojej powieści lub zainspirowała do pisania własnych utworów.

Z przyjemnością informujemy, że w naszych zbiorach bibliotecznych jest powieść ISKRA (dar Biblioteki Pedagogicznej) z autografem autorki. Zapraszamy do biblioteki :)

Warto poznawać Polskę – wyjazd do ...Poprzedni

zobacz również

BIP
LIBRUS
© Liceum Ogólnokształcące w Bytowie 2021 -2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda